Nauczyciele

Ewa Kowalik – Nauczyciel Kundalini Jogi

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan        

Odkąd w czerwcu 2014 roku ukończyłam Roczny Międzynarodowy Kurs Nauczycielski, jestem wierna powyższemu cytatowi.  

Od wielu lat joga jest stałą wartością w moim życiu. Zgłębiam wiedzę o jodze zarówno na podstawie literatury, jak i poprzez uczestnictwo w przeróżnych kursach i warsztatach. 
Interesuję się również pracą z ciałem wg Metody Feldenkraisa, klasyczną Hatha Jogą,  Shakti Dance – jogą tańca i terapią dźwiękiem. 

Cieszę się, gdy joga, medytacja i relaksacja poprawiają jakość życia uczestników zajęć.

Tomasz Damzyn (Atma Mahan Singh) Nauczyciel Kundalini Jogi

Kundalini Joga Tomasz Damzyn
Kundalini Joga Tomasz Damzyn

Jestem certyfikowanym nauczycielem kundalini jogi, członkiem NKYTA (Narodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kundalini Jogi w Polsce) oraz IKYTA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kundalini Jogi).  

Prowadzenie zajęć jest dla mnie służbą dla innych, dzieleniem się piękną praktyką jaką jest kundalini joga. Staram się swoim przykładem zachęcić uczestników do regularnej praktyki oraz do zdrowego stylu życia…. 

 Od kilku lat staram się łączyć życie zawodowe z duchowym. Na swojej drodze poznałem i współpracowałem z osobami, które łączą biznes z duchowością/aspektami prorozwojowymi. 

Ania BłażejewskaNauczyciel Hatha Jogi

Codziennie zmieniam swoją koncepcję jogi. Na pewno to nie wyścig, kto wyżej, lepiej, mocniej… Joga coraz częściej kojarzy mi się z odpuszczaniem, akceptacją tego jak jest, z szacunkiem dla swoich możliwości fizycznych i duchowych. 
 

Joga nie jest tylko zestawem asan, bo kiedy wkraczasz na jej ścieżkę staje się wszystkim, całym światem. 

 Wiem, że brzmi to może trochę „sekciarsko” ale chodzi mi raczej o jej emanację i afirmację w życiu codziennym. 

 Każdy człowiek ma swoją drogę życia jak i swoją jogę.  

Na macie odnajduję spokój i przeświadczenie, że jestem w odpowiednim miejscu i czasie. To co jest dla mnie bardzo pociągające w praktykowaniu jogi to skupienie się na tu i teraz. Na byciu i odczuwaniu, oraz radości (czasem bolesnej :)), która płynie ze świadomości ciała. 

 Zapraszam serdecznie do wspólnej praktyki.