Joga w Parku

Kilka słów na temat tego, co warto zabrać na sesję jogi w parku; jeśli masz swoją matę, to weź, ale nie jest niezbędna. Ćwiczenia, które wymagają stabilizacji, można spokojnie zrobić na trawie. Wystarczy zabrać ze sobą koc, na którym można położyć się w relaksie.
Natomiast koniecznie zabierzcie ze sobą coś na czym można usiąść. Może to być gruby koc lub zwykłe ogrodnicze pianki – dwie w zupełności wystarczą, żeby podczas siedzenia biodra były wyżej. Taka pozycja pozwoli na swobodne oddychanie. (pianki można kupić markecie na dziale ogrodniczym i kosztują nie więcej, niż 15 zł). Jeśli siedzenie na ziemi w ogóle jest dla kogoś niemożliwe, to można przyjść ze swoim turystycznym krzesłem.

Pomyślcie o swoim komforcie, tylko wtedy praktyka jogi jest prawdziwą przyjemnością.

Można powiedzieć, że Joga w Parku to już długoletnia tradycja Szkoły Jogi Amritvela. W ubiegłym roku, spotykaliśmy się regularnie w kilkunastoosobowym gronie. Zajęcia są prowadzone, jak dla początkujących, więc jeśli chcesz sprawdzić, czy joga jest dla Ciebie – to jest właśnie świetna okazja. Jeśli chcesz najpierw popatrzeć, czego możesz się spodziewać, zajrzyj na mój kanał na Youtube.

Poniższy film to migawka z ubiegłego roku:

https://www.youtube.com/watch?v=aitrdQ_qASU

Przy sprzyjającej pogodzie, joga w parku w Piasecznie odbywać się będzie w niedziele o 10:30. Spotkanie jest obok rzeźby przedstawiającej niedźwiedzia. Opłata za zajęcia jest dobrowolna wedle uznania. Możesz wziąć udział również bezpłatnie – nie ma problemu.

https://www.youtube.com/watch?v=yv0p1gAkrrc
Joga w parku w Piasecznie