Anna Karbowniak – Nauczycielka Kundalini Jogi

Witaj! Mam na Ania, mój pierwszy formalny krok na ścieżce nauczyciela Jogi Kundalini postawiłam w 2019 roku, w którym to otrzymałam pierwszy międzynarodowy certyfikat nauczycielski Kundalini Research Institute. Każdy kolejny rok owocował moim udziałem w różnych warsztatach i kursach związanych z Kundalini Jogą, Nada Jogą, wykorzystaniem mis tybetańskich i gongów podczas relaksacji i masażu, uzdrawianiem medytacyjnym (Meditative Healing Program pod przewodnictwem Jivan Mukta). Jednak Kundalini Jogę pokochałam kilka lat wcześniej, kiedy to po raz pierwszy wzięłam udział w zajęciach prowadzonych przez nauczyciela Włodka Kaszyńskiego jednego z pierwszych nauczycieli Jogi Kundalini w Polsce. Od tego momentu dzięki jodze urzeczywistniam drogę mojej duszy w tej rzeczywistości.  

Koncentruje się szczególnie na pracy z energią żeńską, tj. na odbudowywaniu połączenia z wewnętrzną mocą i intuicją, połączenia z Naturą i ziemią po to aby obudzić w sobie świadomą moc tworzenia swojej rzeczywistości. 

Zajęcia kundalini jogi on-line i stacjonarne (zastępstwa) wtorek o g. 19:30 – Pracownia Mistrza, Piaseczno 

Sesje uzdrawiania medytacyjnego* – prośba o kontakt ws. terminów. 

Meditative Healing™ to metoda z zakresu terapii komplementarnych. Jest wynikiem spotkania starożytnych medytacji transformujących, rewitalizujących nauk jogi i nowoczesnych strategii głębokiej psychologii.  Więcej informacji na temat MH znajdziesz na stronie:
Meditative Healing – 3ho Polska

Kontakt: anakarbowniak@gmail.com / tel. 660 975 495