Marta Jędrzejczyk – Nauczycielka Hatha Jogi

Dlaczego joga? Bo łączy w sobie wszystko czego potrzebuję. Jako nauczyciel śpiewu i muzyki, dotarłam do momentu, w którym moje ciało, głos , umysł zaczęły się łamać i zwyczajnie przestały działać tak jakbym sobie tego życzyła. Pierwszą rzeczą, którą postanowiłam zrobić to znaleźć czas dla siebie, otulić się swoją własną uwagą i zaakceptować fakt, że zaczęłam się rozpadać. ( i tak robię to codziennie o 5 rano od kilku lat).
Akceptacja stanu, w którym się znalazłam było jak odbicie od dna, jak drugie życie- tak to teraz widzę. Miałam już pewne doświadczenia w praktykowaniu jogi, ale nie była to MOJA joga. Moja joga to ta, która dotyka mojej fizyczności na wskroś, buduje moje ciało i umysł, która bywa wyzwaniem. Dzięki niej odzyskałam chęć i radość życia. Joga stała się moim wewnętrznym drogowskazem, stałą w tym pędzącym świecie.

Jestem studentką ostatniego semestru „Jogi i relaksacji” na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego . Jako człowiek głodny wiedzy i doświadczenia, podpatruje wielu świetnych nauczycieli i regularnie uczestniczę w warsztatach.
Mój elementarz jogowy to styl Iyengara, ale to co integruje mój umysł, ciało i oddech to Ashtanga Vinyasa Yoga.

Kontakt: tel. 663 834 553, e-mail: pokoj.jogina@gmail.com