Emilia Bartkowska – Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej

Emilia Bartkowska Selene The Korpo Witch certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej w nurcie białoruskim ze Szkoły Miłości Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się, instruktorka autorskiej metody mgr Iwony Trznadel Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską i Słowiańska Kapłanka Miłości. Ukończyła również inne kursy związane ze świadomą pracą z mięśniami dna miednicy i przywracaniem kobiecej MOCY.

Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji do której przemyca trochę magii, świadomej pracy z oddechem, mięśniami dna miednicy i gimnastyki słowiańskiej, a wolnym czasie zajmuje się fotografią portretową kobiet, pisaniem książek oraz organizacją plenerów fotograficznych.

Jej styl prowadzenia zajęć to połączenie słowiańskiej kultury, elementów tańca orientalnego, pracy z energią seksualną, zmysłowości oraz czerwieni, złota, przepychu i zapachu rodzimych kadzideł.
Medytacje prowadzi w tańcu, by poruszyć energię w naszych miednicach, obudzić w kobietach ich zmysłowość i pokazać im, że mogą również stać się boginiami i kapłankami.
Na swoich zajęciach skupia się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń z gimnastyki słowiańskiej, prawidłowym aktywowaniu mięśni dna miednicy, świadomej pracy z oddechem i zmianie nieprawidłowych wzorców poruszania się, siedzenia i stania tak, by przywrócić ciału jego pierwotną MOC.

TERMINY ZAJĘĆ:
Zajęcia odbywają się w piątki w Pracowni Mistrza od 18:00 do 20:00.
Zaczynamy w drugi piątek miesiąca ( bieżące terminy zawsze podaję w wydarzeniu ), a w ostatni piątek zamiast standardowych zajęć mamy 3 godzinne wydarzenie NARODZINY KAPŁANKI, na którym więcej czasu spędzamy w kręgu tańcząc, dłużej odbywając rytuał różany, ćwicząc gimnastykę i rozmawiając ze sobą. Na wydarzenie możesz przyjść nawet jeśli nie ćwiczysz gimnastyki słowiańskiej i chcesz zobaczyć co robimy. Będzie to czas, żeby w nowy miesiąc wchodzić z kobiecą MOCĄ i poczuć się jak Bogini.

DONACJA:
60 PLN – jednorazowe wejście na zajęcia.
Potwierdzeniem zapisu na zajęcia jest wpłata połowy tej kwoty z góry ( 30 PLN ) na konto lub zrzutkę. Wpłata jest bezzwrotna i pokrywa wynajem sali. W przypadku nieobecności przesuwa się na kolejne zajęcia w danym miesiącu.

Wpłaty można dokonać na zrzutkę:
https://zrzutka.pl/sxy5n9# pozostałą część możesz wpłacić gotówką na miejscu.
Wybierając miesięczny karnet i płacąc z góry za pojedyncze zajęcia płacisz 50 PLN  Cena zależy od ilości poniedziałków.

Promocja na pierwsze zajęcia 
Zabierz ze sobą drugą piękną kobietę i obie płacicie po 50 PLN
NARODZINY KAPŁANKI:
Donacja 77 PLN / 88 PLN / 99 PLN / 111 PLN Jak czujesz

Karnet miesięczny uprawnia do wejścia na wydarzenie. Dopłacasz jedynie brakującą kwotę do donacji, którą chcesz uiścić

Zapisy:
Zapisy przyjmuję przez: Faceboka: https://www.facebook.com/selenethekorpowitch, telefonicznie pod numerem 791 266 346 ( ze względu na zmianowość mojej pracy zawodowej preferuję SMSy ) lub mailowo selena90@wp.pl
Aktualny grafik zajęć jest dostępny w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1272779236604177/1272910203257747?active_tab=about
NARODZINY KAPŁANKI:
https://www.facebook.com/events/944464023186630

Gimnastyka słowiańska Emilia Bartkowska