Emilia Bartkowska – Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej

Emilia Bartkowska Selene The Korpo Witch certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej w nurcie białoruskim ze Szkoły Miłości Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się, instruktorka autorskiej metody mgr Iwony Trznadel Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską i Słowiańska Kapłanka Miłości. Ukończyła również inne kursy związane ze świadomą pracą z mięśniami dna miednicy i przywracaniem kobiecej MOCY.

Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji do której przemyca trochę magii, świadomej pracy z oddechem, mięśniami dna miednicy i gimnastyki słowiańskiej, a wolnym czasie zajmuje się fotografią portretową kobiet, pisaniem książek oraz organizacją plenerów fotograficznych.

Jej styl prowadzenia zajęć to połączenie słowiańskiej kultury, elementów tańca orientalnego, pracy z energią seksualną, zmysłowości oraz czerwieni, złota, przepychu i zapachu rodzimych kadzideł.
Medytacje prowadzi w tańcu, by poruszyć energię w naszych miednicach, obudzić w kobietach ich zmysłowość i pokazać im, że mogą również stać się boginiami i kapłankami.
Na swoich zajęciach skupia się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń z gimnastyki słowiańskiej, prawidłowym aktywowaniu mięśni dna miednicy, świadomej pracy z oddechem i zmianie nieprawidłowych wzorców poruszania się, siedzenia i stania tak, by przywrócić ciału jego pierwotną MOC.

TERMINY ZAJĘĆ:
Zajęcia odbywają się w piątki w Pracowni Mistrza od 18:00 do 20:00.
Zaczynamy w drugi piątek miesiąca ( bieżące terminy zawsze podaję w wydarzeniu ), a w ostatni piątek zamiast standardowych zajęć mamy 3 godzinne wydarzenie NARODZINY KAPŁANKI, na którym więcej czasu spędzamy w kręgu tańcząc, dłużej odbywając rytuał różany, ćwicząc gimnastykę i rozmawiając ze sobą. Na wydarzenie możesz przyjść nawet jeśli nie ćwiczysz gimnastyki słowiańskiej i chcesz zobaczyć co robimy. Będzie to czas, żeby w nowy miesiąc wchodzić z kobiecą MOCĄ i poczuć się jak Bogini.

Terminy zajęć:

Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach 18:00 – 20:00. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, by potwierdzić, że w dany piątek zajęcia się odbywają i sprawdzania wydarzenia dostępnego na fan page Selene The Korpo Witch.
Dodatkowo raz na kwartał będą odbywać się wydłużone zajęcia Narodziny Kapłanki w kobiecym kręgu, na których nie tylko ćwiczymy gimnastykę słowiańską, ale też tańczymy, mamy ceremonię różaną i spędzamy czas w kobiecym kręgu.

Opłata za zajęcia:
Jednorazowe wejście na zajęcia kosztuje 50 PLN ( 2 godz zajęć ). W karnecie miesięcznym będzie to
40 PLN za zajęcia x ilość piątków w danym miesiącu.
Wpłatę za zajęcia proszę uiścić przez zrzutkę: https://zrzutka.pl/sxy5n9#. Potwierdzeniem
dopisania do listy uczestników jest wpłata połowy kwoty za zajęcia jednorazowe na zrzutkę.
Jeżeli nie mieszkasz w Piasecznie i chciałabyś dołączyć do zajęć będąc online zapraszam do kontaktu.
Koszt takich zajęć wyniesie wtedy 40 PLN za pojedyncze wejście. Nagranie będziesz mogła odtworzyć na grupie do 7 dni.
Organizuję również warsztaty wyjazdowe z gimnastyką słowiańską, na których można poznać wszystkie 27 ćwiczeń oraz otrzymać swój własny zestaw 7 ćwiczeń przypisanych do swojej daty urodzenia.
Zapisy na zajęcia:
Przez formularz na stronie: https://selenekorpowitch.pl
Telefonicznie pod numerem 791 266 346 ( preferuję SMS )
Zapraszam do kontaktu i do zobaczenia na zajęciach 

Gimnastyka słowiańska Emilia Bartkowska