Emilia Bartkowska – Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej

Emilia Bartkowska Selene The Korpo Witch certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej w nurcie białoruskim ze Szkoły Miłości Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się, instruktorka autorskiej metody mgr Iwony Trznadel Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską i Słowiańska Kapłanka Miłości. Ukończyła również inne kursy związane ze świadomą pracą z mięśniami dna miednicy i przywracaniem kobiecej MOCY.

Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji do której przemyca trochę magii, świadomej pracy z oddechem, mięśniami dna miednicy i gimnastyki słowiańskiej, a wolnym czasie zajmuje się fotografią portretową kobiet, pisaniem książek oraz organizacją plenerów fotograficznych.

Jej styl prowadzenia zajęć to połączenie słowiańskiej kultury, elementów tańca orientalnego, pracy z energią seksualną, zmysłowości oraz czerwieni, złota, przepychu i zapachu rodzimych kadzideł.
Medytacje prowadzi w tańcu, by poruszyć energię w naszych miednicach, obudzić w kobietach ich zmysłowość i pokazać im, że mogą również stać się boginiami i kapłankami.
Na swoich zajęciach skupia się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń z gimnastyki słowiańskiej, prawidłowym aktywowaniu mięśni dna miednicy, świadomej pracy z oddechem i zmianie nieprawidłowych wzorców poruszania się, siedzenia i stania tak, by przywrócić ciału jego pierwotną MOC.

TERMINY ZAJĘĆ:
Pokój Jogi Marta Jędrzejczyk Piaseczno, ul. LUDOWA 3
Wtorki godz. 18:15 – 20.15

Grupa otwarta dla kobiet, które jeszcze nie znają gimnastyki słowiańskiej i tych, które ćwiczą regularnie. Ćwiczymy zestaw wyliczony na dany dzień.

Jednorazowe wejście 60 PLN. Karnet : * 200 PLN ( 4 wtorki x50 PLN ) * 250 PLN ( 5 wtorków x 50 PLN )
Zapisy: kontakt@selenekorpowitch.pl lub przez stronę https://selenekorpowitch.pl/

Gimnastyka Słowiańska w Pokoju Jogi
Gimnastyka Słowiańska w Pokoju Jogi

Zajęcia trwają 2 godz.

Gimnastyka słowiańska Emilia Bartkowska