Emilia Bartkowska – Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej

Emilia Bartkowska Selene The Korpo Witch certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej w nurcie białoruskim ze Szkoły Miłości Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się, instruktorka autorskiej metody mgr Iwony Trznadel Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską i Słowiańska Kapłanka Miłości. Ukończyła również inne kursy związane ze świadomą pracą z mięśniami dna miednicy i przywracaniem kobiecej MOCY.

Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji do której przemyca trochę magii, świadomej pracy z oddechem, mięśniami dna miednicy i gimnastyki słowiańskiej, a wolnym czasie zajmuje się fotografią portretową kobiet, pisaniem książek oraz organizacją plenerów fotograficznych.

Jej styl prowadzenia zajęć to połączenie słowiańskiej kultury, elementów tańca orientalnego, pracy z energią seksualną, zmysłowości oraz czerwieni, złota, przepychu i zapachu rodzimych kadzideł.
Medytacje prowadzi w tańcu, by poruszyć energię w naszych miednicach, obudzić w kobietach ich zmysłowość i pokazać im, że mogą również stać się boginiami i kapłankami.
Na swoich zajęciach skupia się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń z gimnastyki słowiańskiej, prawidłowym aktywowaniu mięśni dna miednicy, świadomej pracy z oddechem i zmianie nieprawidłowych wzorców poruszania się, siedzenia i stania tak, by przywrócić ciału jego pierwotną MOC.

TERMINY ZAJĘĆ:
Pokój Jogi Marta Jędrzejczyk Piaseczno, ul. LUDOWA 3
Od listopada zaczynamy nową formułę zajęć z gimnastyką słowiańską.
Spotykamy się przez 5 tygodni: 7 – 14 – 21 – 28 listopad i 5 grudnia  Godz. 18.15 – 20.15  KOSZT : 170 PLN za całość.
W czasie trwania programu poznajemy wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej, a dodatkowo nauczysz się włączać mięśnie dna miednicy, rozluźniać je, oddychać przeponowo, utrzymywać prawidłową sylwetkę w czasie stania, siadania i leżenia.
Proste ćwiczenia  będziesz mogła przenieść do codziennego życia.  W czasie spotkania wykonujemy 6 ćwiczeń i dodatkowo realizujemy przygotowany przeze mnie program. Zapisy do 7.11.2023. – po tym czasie grupa się zamyka i nie będzie możliwości dołączenia do niej. Potwierdzeniem zapisania na listę jest wpłata całości kwoty na wskazany przy zapisie numer konta. Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku: Gimnastyka Słowiańska zajęcia dla Kobiet

Gimnastyka Słowiańska w Pokoju Jogi
Gimnastyka Słowiańska w Pokoju Jogi

Zapisy przez stronę: www.selenekorpowitch.pl
Mail: kontakt@selenekorpowitch.pl
Telefonicznie ( SMS ) 791 266 346

Gimnastyka słowiańska Emilia Bartkowska