Nauczyciele Kundalini Jogi i Shakti Dance w Polsce

Aby wyświetlić pełny kontakt – przesuń tabelę w lewo lub prawo:

MiastoImię NazwiskoImię duchowee-mailtelefon
BiałystokDominika Bobrowskad.bobrowska89@gmail.com508717214
BydgoszczEwa ŁączkowskaSoorya Nihal Kaurewa.laczkowska@gmail.com883318185
Cała PolskaAgnieszka Ziobrowska-MosakHari Kartarajurweda.joga@gmail.com604946919
Częstochowa / ŻarkiKasia BartoszczykArjanjeet Kaurkasiabartoszczyk@interia.pl575808585
Gdańsk / Gdynia / SopotAneta PaluszkiewiczHanspal Kaurjoga_kundalini@wp.pl505082817
Józefow / KarczewAnia Mostowiczanna.mostowicz@durantavirya.pl603781098
KaliszDorota CuperOnkar Shakti Kaurdorotacuper@wp.pl604084983
KoszalinDanuta Skrzypczak-Osuch696741425
Kudowa Zdrój/ Kłodzko /Wrocław /onlineEla BielawskaJoti Premdeepjoti.premdeep@gmail.com791853025
Lublin / ŁęcznaNatalia SzpakowskaAmrit Vedya Kaurnatszpakowska@gmail.com508330131
LubońNatalia NorkoPiara Ravipiara.ravi@gmail.com697284805
Luboń / TucznoEwa Żudroewazudro@gmail.com601625020
OławaMarta Król-WereszczyńskaSanpriya Kaurmartakrolwereszczynska@gmail.com 609184806
PiasecznoEwa Kowalik Ek Ong Kaar Kaurjoga.piaseczno@interia.pl500296868
PiasecznoAnia Karbowniak660975495
Piaseczno / LesznowolaTomasz DamzynAtma Mahan Singhtomek.damzyn@wp.pl601926002
Siemianowice ŚląskieAleksandra ŁysyPriya Ratha Kaurolalysy@gmail.com501684237
SzczecinWanda Willim-BeckerSat Inder Kaurwwb3@wp.pl502374888
SzczecinPaulina IwanejkoJiwan Seva Kaurjiwansevayoga@gmail.com662253511
SzczecinJustyna MajosBani Nirmal Kaurjus.majos@gmail.com663964729
Szczecin BezrzeczeElżbieta ZiąberHardew Kaurelaziaber@o2.pl604050014
Warszawa BemowoAnna MatuszkiewiczKirti Hardev Kauramatuszkiewicz@gmail.com
Warszawa BemowoBeata KsiążekJiwan Adesh Kaurbeataksiazek1@onet.pl602808838
Warszawa CentrumDorota Kotlarzdorotashakti@gmail.com508088007
Warszawa CentrumMarcin Topolskiyoga@marcintopolski.com793284245
Warszawa CentrumŁukasz DeronSimran Teja SinghKundaliniyogaspirit@gmail.com888093932
Warszawa GrochówKasia Faliszewskakasia.faliszewska@wp.pl
Warszawa MokotówBarbara BaczkuraSiri Gian Kaurbasiabaczkura@gmail.com608585737
Warszawa UrsynówBarbara MaziarskaHar Anandjogamed1@gmail.com
Warszawa UrsynówMarek WiewiuraTaran Singhjogamed1@gmail.com
Warszawa UrsynówKasia Ciborowska694555111
WrocławAgnieszka Prymonaga.prymon@gmail.com698938643
Lista Nauczycieli Kundalini Jogi i Shakti Dance w Polsce (przesuń w lewo lub prawo aby wyświetlić kontakt