Ewa Kowalik – Nauczycielka Kundalini Jogi

Jak zostałam nauczycielką jogi

Kundalini Joga Ewa Kowalik
Kundalini Joga Ewa Kowalik

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan     

W czerwcu 2014 roku ukończyłam Roczny Międzynarodowy Kurs Nauczycielski pod patronatem Kundalini Research Institute, prowadzony przez brytyjską szkołę
i-SKY.  Od września 2014 uczę Kundalini Jogi w Piasecznie.

Prowadzę zajęcia grupowe z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika, respektując ogólny stan zdrowia, budowę ciał i samopoczucie w danym dniu. Przedmiotem praktyki na zajęciach Kundalini Jogi są zestawy ćwiczeń, które wymagają mniej fizycznego wysiłku, ale pozwalają skutecznie wzmocnić i rozciągnąć ciało, skorygować oddechowe wzorce i nauczyć szybkiego przywracania do stanu równowagi, a całość dopełnia medytacja i relaks w dźwiękach mis tybetańskich i gongu.

Stale rozwijam kompetencje nauczyciela poprzez uczestnictwo w przeróżnych kursach i warsztatach; w maju 2022 ukończyłam sygnowany przez Yoga Allianz kurs nauczycielski AcuYin – Yin Jogi w odniesieniu do Tradycyjnej Chińskiej Medycyny.
Prowadzę bloga i kanał na YouTube Kundalini Joga Piaseczno, gdzie dzielę się praktykami. 

Na moich zajęciach wprowadzam elementy pracy z ciałem wg Metody Feldenkraisa, klasycznej Hatha Jogi, Yin Jogi i  Shakti Dance – jogi tańca i terapii dźwiękiem.  

Cieszę się, gdy joga, medytacja i relaksacja poprawiają jakość życia uczestników zajęć. 

Joga w Pracowni Mistrza

Ewa Kowalik – kontakt / informacje o zajęciach

kontakt: joga.piaseczno@interia.pl
tel. 500 29 68 68